Time Teknoloji, Yılların vermiş olduğu birikim ve deneyime sahip kurumsal bir firmadır. 2003 yılından bu yana iletişim sektöründe faaliyet gösteren firmamız, Turkcell kurumsal bayilik hizmeti sunmakta olup müşteri memnuniyetini öncelikleri arasına almıştır. Misyon ve vizyon kriterlerine bağlı kalarak güvenilir, hızlı ve pratik çözümler sunma noktasında her geçen gün yeni referanslar toplamayı başaran Time Teknoloji, modern zamana ayak uyduran, yenilikçi ve değişime açık yönüyle müşteri beklentilerinin ötesinde hizmet anlayışına sahip bir kurumdur. 

Vizyonumuz:

Dijital dünyanın gelişmelerine ayak uydurarak, sürekli yenilik ve değişim anlayışı ile hizmet veren Time Teknoloji, daha iyi bir gelecek için sunduğu dijital hizmetler ve teknolojik ürün satışları ile müşteri porftöyüne her geçen gün yenilerini ekleme vizyonu ile hareket eder.

Misyonumuz:

Sürekli yenilik ve değişimleri ile müşterilerine daha kaliteli hizmet sunma misyonu ile hareket eden Time Teknoloji, sınıfının en iyi olma yolunda ilerlerken, alanında sağladığı başarılardan sürekli daha fazlasını isteme ve bu yönde çalışma yapma misyonu ile hareket eder.